fbpx
Loading...

Tüm Hizmetlerimiz

Marka Kimliği

Logo Tasarımı, kurumsal kimlik elemanları, marka imajı tasarımı. Markanızı parmak iziniz kadar özgün kılacak görsel kimliğin tasarlanması

İç Mekan Konseptleri

Sizi, işletmenizi ya da yaşam felsefenizi yaşadığınız, çalıştığınız, kendinizi ifade ettiğiniz mekanlarda temsil eden tasarımlarla pekiştirelim.

Mimari Tasarım

Anlamlı tasarım mottosuyla yola çıkarak tasarladığımız, size, çevrenize ve kentinize dokunan, nefes alan, ışık ve yaşam dolu yapıları birlikte projelendirelim.

Dijital Mecralar

Firmanızın ya da işletmenizin dijital mecralarda rakiplerinden sıyrılmasına ve kendini tanıtmasına yardımcı olacak paylaşım görselleri, reklam çalışmaları, e-posta imzaları, flipbook, mailing ve banner tasarımları.

Mimari Çizim ve Modelleme

Projenizin her türlü çizim, teslim ve görselleştirme sürecinde desteğe hazırız! Mimari ve iç mimari çizim süreçlerinden, şantiye kontrolörlüğü ve rölöve alımlarına, üç boyutlu modelleme, müşteri sunumları ve görselleştirme süreçlerinde yanındayız.

Pazarlama Paketleri

Pazarlama ve reklam çalışmalarıyla rutin olarak takip edilen ve yürütülen sosyal medya kanallarınızla ürün veya hizmetinizin kalitesini tüm dünyaya duyurun. Size özel hazırladığımız pazarlama paketleriyle online vitrinleriniz aktif kalsın!

Video Üretimleri

Sosyal medya reklamlarında videoların, imajlardan daha etkili olduğunu biliyor muydunuz? Kurumsal kimliğinize uygun mesajı veren, hedef kitlenize uygun teaser, promo ve tanıtım videoları.

Basılı Mecralar

Baskı ile üretilecek tanıtım materyallerinin firma kimliği kapsamında tasarlanması. Katalog, kitap, kartela, broşür, advertorial sayfalar gibi tasarım alanları.

Website

Size özel tasarlanmış website önyüzlerini, alanında uzman yazılımcı işbirliklerimizle kodlayarak, profesyonel ve görünürlüğü yüksek bir websiteye sahip olmanıza yardımcı olalım.

İçerik Geliştirme

Her türlü sektörel metin üretimi, blog gönderileri, ürün tanıtım metinleri ve kurumsal tanıtım kanallarında kullanılacak metinleri sizin için üretelim.

Basında Yer Alın

E-posta yoluyla hedef kitlenize ulaşırken sizi en iyi yansıtan, modern ve efektif mailing tasarımlarına sahip olduğunuza emin olun. Basın bültenleriyle basılı ve dijital basın kanallarında görünürlük kazanın.

Reklam Kampanyaları

Google Adwords, Facebook ya da Instagram'da reklam kampanyalarınızı doğru stratejilerle kurgulayarak ayırdığınız bütçenin son kuruşuna kadar karşılığını aldığınıza emin oluyoruz.

Teklif İsteyin!

Fiziksel mekânlarından, iletişim malzemelerine... Kimlikli, bütünsel ve anlamlı tasarımlarla markaları kendi sektörlerinde özgün kılıyoruz!

X